מביאים אליכם את המזיקים

*פטנט ממתין לאישור

בליבת ה-PestOptix עומדת תוכנה מבוססת-ענן המותאמת לשימוש בבינה מלאכותית. בדומה למערכות בינה מלאכותית פופולריות כגון Apple Siri® או Amazon Alexa®, הבינה המלאכותית של PestOptix מורכבת מאלגוריתמים מתוחכמים שתוכננו להגיב לקלטים שונים. תוכנת הבינה המלאכותית מנטרת תמונות הנקלטות על-ידי חיישני המצלמה במלכודות בזמן אמת. כאשר מזיק נכנס למלכודת, הבינה המלאכותית של PestOptix משתמשת באלגוריתם זיהוי סוג המזיק ומתריעה למדביר בזמן אמת.

כאשר המדבירים מאמתים את סוג המכרסמים שנלכדו במלכודות, ממונפת מערכת נוספת של אלגוריתמי תוכנה כדי ללמוד עוד לקראת עיבוד תמונה עתידי. PestOptix ממנפת למידת מכונה כדי להחכים יותר במהלך הזמן. PestOptix מתחזקת מאגר נתונים בענן אודות מזיקים, המעודכן כל העת במידע רלוונטי.

בדומה לאופן בו למידת מכונה מאפשרת לנטפליקס או אמזון להציע תוכן רלוונטי למשתמשים במשך הזמן, הבינה המלאכותית של PestOptix משתמשת בלמידת מכונה כדי לזהות בדייקנות את המזיקים הנמצאים במלכודת ומזיקים חדשים בעתיד.

מערכת הבינה המלאכותית של PestOptix משתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה במעגל מחזורי כדי לשפר כל העת את יעילות כל מלכודת מצוידת ב-PestOptix.

מערכת PestOptix היא שילוב של בינה מלאכותית וטכנולוגית לימוד מכונה.

  • אם הזיהוי מאושר, משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לשפר את מרכיב הבינה המלאכותית לזיהוי מדויק יותר מתוך מגוון רחב יותר של מזיקים וסביבות.
  • PestOptix משתמשת בבינה מלאכותית כדי לסרוק תמונה מהמכשיר ולזהות את מקורות המזיקים או המכרסמים בהתבסס על אלגוריתמים תוכנה מסובכים.

תמונות שנותחו על ידי הבינה המלאכותית

הבינה המלאכותית של PESTOPTIX:
משנים את חוקי המשחק

תוכנה מותאמת תוכננה בדקדקנות כדי להכיר ולזהות מכרסמים

מספקת לבעלי העניין ולמדבירים מידע מיטבי דקות ספורות לאחר צילום התמונה

למעלה משנתיים של מחקר וקליטת נתונים מבוקרת מניעות את יכולות הלמידה של הפלטפורמה

שיפור מתמיד באמצעות ניתוח של עד 2,000 תמונות ביום

מספקת תובנות משמעותיות לגבי דברים שלא נראו ולא היו ידועים קודם לכן

הקמת התשתית

אנחנו נפעיל עבורכם ממשק ניהול ומשתמש אחד שיהיה מנהל הממשק.

קל למדבירים

אפליקציית PestOptix ניתנת להורדה והתקנה בכל מכשיר אנדרואיד או iOS.

הוספת אתרים נוספים במהירות

ניתן להוסיף אתרים ולקוחות מתוך ממשק הניהול או האפליקציה. אם יש צורך בנתבים ייעודיים, ניתן להקים רשת מקומית שלמה להתקנה מהירה.

להתקנה חדשה נדרשים רק שלבים ספורים בין אם מדובר בכמות גדולה של אמצעים או בכמות קטנה

1. חברה או מותג

2. פרטי קשר של הלקוח (תלוי ברמת הנוחות של הלקוח ויכול לכלול לדוגמא רק שם ומספר חנות)

3. סוג המלכודת (מצלמה, מלכודת קפיץ וכד‘)

4. מיקום המלכודת היכן תהיה ממוקמת פיזית)

הפעלה אינטואיטיבית

פשטות פלטפורמת PestOptix היא תכונת מפתח לשליטה מהירה על ידי המדבירים והדגמה מוקדמת של הערך עבור לקוחותיהם באמצעות לוח שעונים אינטואיטיבי ואפליקציה ידידותית ניתן להגיע לפלטפורמה מכל מכשיר חכם והיא פועלת כדי ליידע את כל הנוגעים בדבר. בנוסף, ניתן לשלב את הפלטפורמה עם פלטפורמות CRM שונות.

!התחילו היום