מדיניות פרטיות

עודכן לאחרונה: 10/08/20

מדיניות פרטיות זו („מדיניות“) מתייחסת לשירותים ומוצרים המסופקים על ידי VM Products, Inc („אנחנו“, „אנו“ או „שלנו“) והאתר שלנו, יישום נייד או כל פלטפורמה אחרת („שירותים“), מסבירה איזה מידע אנו אוספים מהמשתמשים בשירותים („משתמשים“, אתם“ או „שלכם“), כולל מידע שיהיה בו שימוש לזהותך אישית („מידע אישי“ מוגדר להלן) ואיך אנחנו משתמשים בו. אנו מעודדים אתכם לעיין במדיניות זו. המדיניות מתייחסת לכל משתמש או מבקר של השירותים.

אנו שומרים על הזכות לשנות את המדיניות בכל עת. נודיע לכם על כל שינויים במדיניות זו על ידי הודעה באתר שלנו. שינויים יכנסו לתוקף שלושים (30) יום לאחר הודעה זו או מיד, לפי שיקול דעתנו. עליכם לבדוק את האתר שלנו לעיתים תכופות, כולל את דף הפרטיות הזה, כדי לראות עדכונים. אתם מכירים בכך שהמשך שימושך בשירותים אחרי שנפרסם או נשלח הודעה על השינויים במדיניות פירושו שאיסוף, שימוש ושיתוף המידע האישי שלכם כפוף למדיניות המעודכנת.

הודעה למשתמשים מחוץ לארצות הברית

החברה שלנו ממוקמת בארצות הברית. השירותים נשלטים ומופעלים על ידינו מתוך ארצות הברית ואינם מכוונים לכפוף אותנו לחוקים או שיפוט כל מדינה או טריטוריה אחרת מאשר ארצות הברית. המידע האישי שלכם יאוחסן ויעובד בכל מדינה בה יש לנו מתקנים או שבה אנו מפעילים נותני שירות ועל ידי השימוש בשירותים אתם מסכימים להעברת המידע למדיניות מחוץ למדינה בה אתם גרים, כולל ארצות הברית, שיכול שיש בה חוקים להגנה על המידע השונים מאלה שבמדינתכם. בנסיבות מסוימות, בתי משפט, סמכויות אכיפת החוק, סמכויות רגולציה או אבטחה במדינות אחרות יהיו רשאים לגשת למידע האישי שלכם.

VM Products, Inc מחויבת לשמור על הפרטיות שלכם. צרו עמנו קשר אל reply@vmproducts.com אם יש לכם שאלות או בעיות הקשורות בשימוש במידע האישי שלכם ונסייע לכם בשמחה.

על ידי השימוש באתר זה ו/או בשירותים שלנו, אתם מסכימים לעיבוד המידע האישי שלכם כמתואר במדיניות פרטיות זו.

תוכן העניינים

 1. הגדרות בשימוש במדיניות זו 
 2.  עקרונות הגנת מידע שאנו עובדים לפיהם
 3.  אילו זכויות יש לכם בהקשר למידע האישי שלכם
 4. איזה מידע אישי אנו אוספים לגביכם
 5. איך אנו משתמשים במידע האישי שלכם
 6. למי עוד יש גישה למידע האישי שלכם
 7. איך אנו מאבטחים את המידע שלכם
 8. מידע על עוגיות

 

 1. הגדרות

מידע אישי – כל מידע הקשור לזיהוי או אפשרות זיהוי אדם.

עיבוד – כל פעולה או מערכת פעולות המבוצעת על המידע האישי או על מערכת מידעים אישיים.

נשוא המידע – אדם שמעבדים את המידע האישי שלו.

ילד – כל אדם מתחת לגיל 16.

אנחנו/אנו/שלנו – VM Products, Inc.

 

2. עקרונות הגנה על המידע

אנחנו מבטיחים לפעול בהתאם לעקרונות הגנה על המידע הבאים:

 • העיבוד הוא חוקי, הוגן ושקוף. פעילויות העיבוד הן על בסיס חוקי. תמיד לוקחים בחשבון את זכויותיכם לפני עיבוד מידע אישי. נספק לכם מידע בהקשר לעיבוד לפי דרישה.
 • העיבוד מוגבל למטרה. פעילויות העיבוד מתאימות למטרה עבורה התקבל המידע האישי.
 • העיבוד מתבצע לגבי מינימום מידע. אנחנו אוספים ומעבדים כמות מינימלית של מידע אישי הנדרש לכל מטרה שהיא.
 • העיבוד מוגבל לתקופת זמן. לא נאחסן את המידע האישי שלכם יותר מהנדרש.
 • נעשה כמיטב יכולתנו לוודא את נכונות המידע, אבל איננו יכולים להבטיח ואיננו אחראים על נכונות המידע שאתם מספקים לנו – זו אחריותכם לוודא את נכונות המידע שלכם.
 • נעשה כמיטב יכולתנו לוודא את חסות ושלמות המידע, אבל זה אינו פותר אתכם ממחויבותכם לשמור על שלמות וחסות המידע, כלומר לא לשתף את הסיסמה שלכם, להשתמש רק בתקשורת מאובטחת וכדומה.

 

3. זכויות נשוא המידע

לנשוא המידע יש הזכויות הבאות:

 1. זכות למידע – כלומר, יש לכם זכות לדעת האם המידע האישי שלכם מעובד; איזה מידע נאסף, מהיכן הוא מושג, למה ועל ידי מי הוא מעובד.
 2. זכות לגישה – יש לכם זכות לגשת למידע הנאסף מכם ולגביכם. כולל זכות לבקש ולקבל עותק מהמידע האישי שנאסף אודותיכם.
 3. זכות לתיקון – יש לכם זכות לבקש תיקון או מחיקה של המידע האישי שלכם שאינו מדויק או אינו מושלם.
 4. זכות למחיקה – בנסיבות מסוימות אתם יכולים לבקש שהמידע האישי שלכם יימחק מהרשומות שלנו.
 5. זכות להגבלת העיבוד – בתנאים מסוימים יש לכם זכות להגביל את עיבוד המידע האישי שלכם.
 6. זכות להתנגדות לעיבוד – במקרים מסוימים יש לכם זכות להתנגד לעיבוד המידע האישי שלם, לדוגמה במקרה של שיווק ישיר.
 7. זכות להתנגד לעיבוד אוטומטי – יש לכם זכות להתנגד לעיבוד אוטומטי, כולל פרופילאות; ולא להיות נתון להחלטה המבוססת אך ורק על עיבוד אוטומטי. באפשרותכם להפעיל זכות זו בכל פעם שיש תוצאה מהפרופילאות שיש לה השפעות חוקיות או המשפיעות עליכם באופן משמעותי.
 8. זכות לניידות נתונים – יש לכם זכות להשיג את המידע האישי שלכם בפורמט קריא או באם ישים, כהעברה ישירה ממעבד אחד למשנהו.
 9. זכות להגיש תלונה – במקרה שאנו מסרבים לבקשתכם מתוך הזכות לגישה, נספק לכם סיבה מדוע. אם אינכם שבעי רצון מהאופן בו טיפלו בבקשתכם, אנא צרו עמנו קשר.
 10. זכות לסיוע מסמכות מפקחת – יש לכם זכות לקבלת סיוע מסמכות מפקחת והזכות לפתרונות חוקיים אחרים כגון תביעת נזיקין.
 11. זכות לבטל הסכמה – יש לך זכות לבטל כל הסכמה שנתת לעיבוד המידע האישי שלכם.

 

4. הנתונים שאנו אוספים

מידע שסיפקת לנו

יכול להיות כתובת דוא“ל, שם, כתובת חיוב, כתובת בית וכדומה – בעיקר מידע הדרוש לשלוח אליך את המוצר/שירות או לשפר את חווייתכם עמנו. אנו שומרים את המידע שאתם מספקים לנו כדי שתוכל להעיר או לבצע פעילויות אחרות באתר. המידע כולל, למשל, את שמכם וכתובת הדוא“ל שלכם.

מידע עליכם שנאסף אוטומטית

כולל מידע המאוחסן אוטומטית על ידי עוגיות וכלים אחרים. למשל, מידע על עגלת הקניות שלכם, כתובת IP שלכם, היסטורית הרכישות שלכם (אם קיימת) וכדומה. משתמשים במידע זה כדי לשפר את חווית הרכישה שלכם. כאשר אתם משתמשים בשירותים שלנו או צופים בתוכן האתר שלנו, הפעילויות שלכם נרשמות.

מידע מהשותפים שלנו

אנו אוספים מידע מהשותפים האמינים שלנו באישור שיש להם סיבה חוקית לשתף את המידע עמנו. יכול להיות מידע שסיפקת להם ישירות או שהם אספו אודותיך מסיבה חוקית אחרת.

השותפים שלנו כוללים:

 • גוגל
 • Constant Contact
 • פייסבוק

מידע זמין ציבורית

אולי נאסוף מידע אודותיכם הזמין באופן ציבורי.

 

5. איך אנו משתמשים במידע האישי שלכם

אנו משתמשים במידע האישי שלכם כדי:

 • לספק לכם את השירות. כולל, למשל, רישום החשבון; אספקת מוצרים ושירותים אחרים שביקשת; אספקת מוצרי קידום לבקשתכם ויצירת קשר בהקשר למוצרים ושירותים אלה; יצירת קשר ואינטראקציה והודעה לגבי שינויים בכל שירות שהוא.
 • שיפור חוויית הרכישה שלכם;
 • למלא התחיבות חוקית או חוזית.

אנו משתמשים במידע האישי שלכם על בסיס חוקי ו/או באישורכם.

על בסיס חוזי או מילוי מחויבויות חוזיות, אנו מעבדים את המידע האישי שלכם למטרות הבאות:

 • לזהות אתכם;
 • לספק לכם שירות או לשלוח/להציע לכם מוצר;
 • לתקשר לצורך מכירות או חיוב.

על בסיס אינטרסים חוקיים, אנו מעבדים את המידע האישי שלכם למטרות הבאות:

 • לשלוח לכם הצעות אישיות* (שלנו או מהשותפים שלנו שנבחרו בקפידה);
 • לנהל ולנתח את בסיס הלקוחות שלנו (התנהגות והיסטורית רכישה) כדי לשפר את האיכות, המגוון והזמינות של מוצרים/שירותים מוצעים/מסופקים;
 • לערוך שאלונים בהקשר לשביעות רצון לקוחות.

כל עוד לא הודעתכם לנו אחרת, אנו מביאים בחשבון כי הצעת מוצרים/שירותים דומים להיסטורית הרכישות/השיטוט שלכם כעניין חוקי שלנו.

בהסכמתכם, אנו מעבדים את המידע האישי שלכם למטרות הבאות:

 • לשלוח לכם ניוזלטר או הצעות קמפיין (שלנו או מהשותפים שלנו שנבחרו בקפידה);
 • למטרות אחרות עבורן ביקשנו את אישורכם;

אנו מעבדים את המידע האישי שלכם כדי למלא מחויבות הנובעת מהחוק ו/או שימוש במידע האישי שלכם לאפשרויות הניתנות בחוק. אנו שומרים את הזכות להפוך מידע אישי אנונימי ולהשתמש בו. נשתמש במידע מחוץ לטווח מדיניות זו רק כאשר הוא אנונימי. אנו שומרים את מידע החיוב ומידע אחר אודותיכם כל עוד יש בו צורך למטרות חשבונאות או מחויבויות אחרות הנובעות מהחוק, אבל לא יותר מאשר 10 שנים.

אולי נעבד את המידע האישי שלכם למטרות נוספות שאינן מצוינות כאן, אבל הולמות למטרה המקורית עבורה נאסף המידע. כדי לעשות זאת, אנו מוודאים כי:

 • הקשר בין מטרות, תוכן וטיב המידע האישי הולם לעיבוד נוסף;
 • העיבוד הנוסף לא יפגע באינטרסים שלכם; ו
 • תהייה שמירה הולמת על העיבוד.

נודיע לכם על כל עיבוד נוסף ומטרותיו.

 

6. למי עוד יש גישה למידע האישי שלכם

אנו לא משתפים את המידע האישי שלכם עם זרים. מידע אישי אודותיכם ניתן במקרים מסוימים לשותפים האמינים שלנו כדי לאפשר מתן שירות או לשפר את חווית הלקוח שלכם. אנו משתפים את המידע שלכם עם:

שותפי העיבוד שלנו:

 • Constant Contact
 • גוגל
 • Adroll
 • פייסבוק
 • טוויטר

אנו עובדים רק עם שותפי עיבוד המסוגלים לוודא רמה הולמת של הגנה על המידע האישי שלכם. אנו מגלים את המידע האישי שלכם לגוף שלישי או פקידי ציבור כאשר אנו מחויבים חוקית לעשות זאת. אולי נגלה את המידע האישי שלכם לגוף שלישי אם הסכמתם לכך או אם יש סיבה חוקית לכך.

 

7. איך אנו מאבטחים את המידע שלכם

עושים את המיטב לאבטח את המידע האישי שלכם. משתמשים בפרוטוקולי אבטחה על תקשורת והעברת מידע (כגון HTTPS). משתמשים בצורה אנונימית ובשמות בדויים בעת הצורך. מנטרים את המערכות לפגיעות והתקפות אפשריות.

אפילו אם עושים את המיטב, איננו יכולים להבטיח את בטיחות המידע. אולם, אנו מבטיחים להודיע לרשויות המתאימות על חדירות למידע. כמו כן נודיע לכם אם יש איום על זכויותיכם או האינטרסים שלכם. נעשה כל מה שביכולתנו למנוע פגיעה באבטחה ולסייע לרשויות אם תקרה פגיעה שכזו.

אם יש לכם חשבון אצלנו, שים לב שעליכם לשמור בסוד את שם המשתמש והסיסמה שלכם.

ילדים

איננו מתכוונים לאסוף או לאסוף במודע מידע מילדים. אנו לא מכוונים את שירותנו לילדים.

 

8.  עוגיות וטכנולוגיות אחרות בשימוש

אנו משתמשים בעוגיות ו/או טכנולוגיות דומות כדי לנתח התנהגות לקוחות, לנהל את האתר, לעקוב אחר תנועות משתמשים ולאסוף מידע על משתמשים. הדבר נעשה כדי לשפר את חווייתכם ולהפוך אותה לאישית.

עוגייה היא טקסט זעיר שמור במחשב שלכם. העוגיות שומרות מידע שמשתמשים בו כדי להפעיל אתרים. רק אנחנו יכולים לגשת לעוגיות הנוצרות על ידי האתר שלנו. אתם יכולים לשלוט בעוגיות ברמת הדפדפן. בחירה לנטרל עוגיות יכולה לעכב את השימוש בפונקציות מסוימות.

משתמשים בעוגיות למטרות הבאות:

 • עוגיות נחוצות – עוגיות אלה נדרשות כדי שתוכלו להשתמש בתכונות חשובות באתר, כגון כניסה אליו. עוגיות אלה לא אוספות כל מידע אישי..
 • עוגיות פונקציונליות – עוגיות אלה מספקות פונקציות המאפשרות הקלה בשימוש בשירות וסיפוק תכונות אישיות יותר. למשל, זוכרות את השם והדואר האלקטרוני שלכם בטפסי הערה כך שאתם לא צריכים לכתוב אותם שוב בפעם הבאה שתכתבו הערה.
 • עוגיות ניתוח – משתמשים בעוגיות אלה לעקוב אחר שימוש וביצוע האתר והשירותים
 • עוגיות פרסום – משתמשים בעוגיות אלה לשלוח פרסומות רלוונטיות לך ולאינטרסים שלך. בנוסף לכך, משתמשים בהן להגביל את מספר הפעמים שאתם רואים פרסומת. הן בדרך כלל נוספות לאתר על ידי רשתות פרסומת באישור מפעיל האתר. עוגיות אלה זוכרות שביקרתם באתר והמידע הזה משותף עם ארגונים אחרים כגון מפרסמים. עוגיות מטרה או פרסומת תהיינה קשורות לפונקציונליות האתר המסופק על ידי הארגון האחר.

באפשרותכם להסיר עוגיות השמורות במחשב באמצעות הגדרות הדפדפן שלכם. לחלופין, אתם יכולים לשלוט בעוגיות צד שלישי על ידי שימוש בפלטפורמת שיפור הפרטיות כגון optout.aboutads.info או youronlinechoices.com. למידע נוסף על עוגיות, בקרו ב- allaboutcookies.org.

אנו משתמשים בניתוח גוגל כדי לעקוב אחר התנועה באתר שלנו. לגוגל יש מדיניות פרטיות משלו, אותה באפשרותכם לראות כאן. אם אתם רוצים לצאת מהניטור על ידי גוגל, בקרו בדף הביטול של Google Analytics opt-out page.

 9. יצירת קשר

VM Products, Inc.

888-758-9513

reply@vmproducts.com